משרדה של זינה רוזנבליט, שמאית חפצי אמנות ועתיקות, בעלת תעודת IGL  הבינלאומית, מומחה במתן שירות הערכת יהלומים. התהליך כולל הערכת משקל וחומרי גלם, סוג הצבע, מחקר שוק על פי סוגים, זיהוי טרנדים ועוד. יצוין כי שירות הערכת היהלומים שלנו הוא מהשירותים הוותיקים ביותר ומחירם נקבע בהתאם למחירון רפפורט המתעדכן כל שבוע מחדש ומהווה בסיס למסחר בין סוחרי היהלומים בבורסה. על פי רוב מתקיים המסחר בשיעור נמוך ממחיר המחירון וזאת לאור השפעות סוחרים ורוכשים.  
 
השפעות על הערכת מחיר יהלומים:
CLARITY – ניקיון – מונח המתייחס למצב הפגמים החיצוניים על קליפת היהלום, לרבות כאלה שניתן לתקן תוך איבוד מזערי ממשקל האבן ו/או פגמים פנימיים.
Color – צבע – על פי רוב, ככל שהיהלום מחוסר צבע כך עולה ערכו באופן משמעותי, יחד עם זאת, ישנם צבעים נדירים של יהלומים המעלים את ערכו.
Carat- ככל שמשקלו של היהלום גדול יותר כך ערכו גבוה יותר.
Cut- חיתוך- מדד המושפע מרמת גימור היהלום, זוויות היהלום קריטיות לקבלת האור והברק הרצוי ביהלום, גימור היהלום עצמו נבחן בהסתכלות מכיוון הכתר ללא כל התייחסות לשיבוץ.
 
למי השירות מתאים?
השירות מתאים למחזיקים ביהלומים ו/או אבנים יקרות, המעוניינים להעריך את שווים לרבות חברות ביטוח המבצעות תהליכי הערכת חפצים לצורך גיבוש הפוליסה, כמו גם לאנשים המעוניינים לרכוש יהלומים ורוצים להתייעץ בטרם הרכישה. 


לפרטים והצעת מחיר, צרו איתי קשר ואחזור אליכם בהקדם 054-5401776

הערכת יהלומים